Obserwatorzy

czwartek, 4 października 2012

Gościnna projektantka Kreatywnego Pola zaprasza na wyzwanie :)

Kochane otóż spotkała mnie przemiła niespodzianka :) zostałam gościnna projektantką Kreatywnego Pola :) z tej okazji chciałam was zaprosić na moje wyzwanie, które potrwa do 14.10 :) wiec jeszcze 10 dni :) moje wyzwanie to owocowe wspomnienie lata :) dlaczego? Bo teraz jest czas na wszelkiego typu naleweczki, słoiczki z przysmakami, soczki, i witaminki które daje nam natura :) będzie mia bardzo miło jeśli weźmiecie udział w moim wyzwaniu :)
Moja interpretacja tematu to owocowy zestaw do kuchni :) podstawki, słoiczek i świecznik :)
z niecierpliwością czekam na wasze interpretacje :)

Żałuję, że tak mało mnie tutaj, ale nie miałam internetu. Przeprowadzka i praca zdominowały moje życie ;) ale mam nadzieję, że znajdę czas na tworzenie od czasu do czasu :) jestem po 1 zajęciach z florystyki i jak narazie jestem zadowolona :)

Dziękuje Wam za wszystkie miłe słowa, wszystkie wspaniałe maile, dodawanie mi otuchy i dobre rady. Człowiekowi aż się robi lepiej na sercu :)
Jesteście wspaniałe i kochane. dziękuję :*

4 komentarze:

 1. Twoja interpretacja jest przecudna!
  !0 dni to dla mnie za mało :( Strasznie zagoniona jestem.Bzdurka w pierwszej klasie...i tak w ogóle dużo czasu jej poświęcam :)Coś dłubię,ale wolno przybywa...
  Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cuda! Też bym chciała tak piękny owocowy zestawik, chyba kiedyś sobie takowy zrobię, chociaż znając życie nie wyjdzie mi tak pięknie :P Ale jak zawsze uwielbiam podziwiać Twoje prace kochana, a łyżka kuchenna, którą kiedyś miałam okazję u Ciebie zrobić do dzisiaj ozdabia ścianę kuchni, bo moja rodzicielka nie pozwala jej ruszać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadam tu jeszcze raz i komentuję po raz drugi, aby zaprosić Cię do zabawy na moim blogu: http://miabstraccion.blogspot.com/2012/11/liebster-blog.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który pokazuje mi, że warto :)