Obserwatorzy

poniedziałek, 16 maja 2011

Wiedźma czaruje candy :)

W końcu mogę ogłosić moje ROCZNICOWE candy :) Tak tak :) dokładnie za miesiąc minie rocznica mojego pierwszego posta, którego za namową Joli i Uli umieścilam :P Bardzo mi wtedy pomagały, tłumaczyły i wspierały za co jestem im bardzo wdzięczna i chcę podziękować. Blog miał być typowo bibułkarsko, kolczykarski. Jednak w miare jak poznawałam wasze blogi nabierałam apetytu na więcej. Dzięki Magdzie i Oli zaczęłam decoupagować. Dzięki zafilcowanej i forum craftladies zakochałam się w filcu i zaczęłam szukać więcej informacji, a w końcu dzięki pomocy Krainy filcu zaczęłam uczyć sie filcowania. Nie oceniona była też pomoc Brygitte u ktorej zobaczyłam kurs robienia kwiatków z filcu. Ostatnio zauważyłam, że coraz więcej z was poznaję, coraz więcej chce mi się robić :) Już czeka na mnie szydełko, w planach mam sutasz i robienie kartek...ale to narazie tylko plany, może wakacyjne? 

Jak narazie opublikowałam 107 postów, a także zostałam skomentowana...hehe uwaga uwaga :) 666 razy :P
Diabelskie siły chyba maczały tu palce :) mam 76 obserwatorów, a każdy z nich był witany z wielką radością. 
Mam dużo szczęścia bo poznałam w sieci wspaniałe osoby, pełne pasji,zadowolenia, które dzielą się ze mną wiedzą, pomagają się doskonalić, ale też dzielą się ze mną swoim życiem prywatnym. Są przyjaciółmi zza szkła, za co dziękuję. Myślę, że wiecie że o Was mówię :)

No ale dosyć tych płaczliwych podziękowań. Przygotowałam dla Was trzy niespodzianki, choć najchętniej kazdej z Was coś bym dała, niestety poczta zbyt wiele sobie śpiewa za wysyłkę.
Każdy z Was może zapisać się na wszystkie 3 candy. Osoby, które nie mają bloga także mogą się zapisać, ale tylko na 2, bo trzeci jest dla obserwujących :) jedynym warunkiem dla was jest pozostawienie adresu mailowego, oraz w miare możliwości wklejenie informacji na jakiś komunikator internetowy, czy portal społecznościowy i wklejenie tu linka :) jeśli jesteście anty i nie posiadacie takich kont zostawcie tylko adres mailowy :)

Osoby które mają bloga proszone są o zostawienie u siebie banerka, w razie brania udziału w dwóch losowaniach proszę o dwa banerki, i wystarczy tylko jeden komentarz z zaznaczeniem, że chcecie brać udział w 3, czy 2 losowaniach :)

Ale jako że jest to candy wiedźmowate proszę Was o napisanie w komentarzu kilku rzeczy.
 Po 1 co jest waszą pasją, co pokazujecie na swoich blogach i dlaczego akurat to. Osoby bez blogów tez napewno macie swoje pasje :)
Po 2 wklejenie adresu waszego bloga, tak będzie mi łatwiej do Was trafić :)
Po 3 dodanie mnie do obserwowanych oznacza, że chcecie brać udział także w niespodziance dla obserwujących:)
Nagrody narazie niespodzianki ponieważ chwilowo mam napięty plan dnia :) zbliża się sesja, teraz zaliczanie przedmiotów itp...ale w chwilach wolniejszych będę pokazywać co dla Was mam :) poza nagrodą dla obserwujących, ona do końca będzie niespodzianką :)
W każdej wygranej znajdą się przydasie niezbędne do rozpoczęcia, lub też kontynuowania decoupage i filcowania, oraz coś wykonanego przeze mnie :) 
Candy jest podziękowaniem za każde miłe słowo, każdy miły gest i każdą poradę jaką od Was otrzymałam :) a było tego troche..troche dużo :)
DZIĘKUJĘ!!!!

Candy filcowe:)
I candy decoupagowe:)
Banerka dla obserwujących nie ma, bo przecież wiem, kto mnie obserwuje i kto dołączy do obserwowanych :)
Chciałam się jeszcze pochwalić, że 3 część kryminału mojego taty została już wydana :) więc pękam z dumy :) I każdego który szuka lektury na wakacje, która śmieszy, a jednocześnie trzyma w napięciu do samego końca, zachęcam do kupna. Tata nigdy nie chwali się swoimi osiągnięciami, dlatego ja w tej sytuacji nie mam innego wyjścia :) książki nie są drogie, pierwsze dwie kosztują niecałe 10 zł, trzecia 16, 50 :) więc jeśli ktos bedzie miał ochote zapraszam :) wydanie wakacjyjne w małych egzemplarzach :)

A i jeszcze losowanie w rocznice i w zarazem w moje imieniny. czyli 16.06 :)