Obserwatorzy

poniedziałek, 2 lipca 2012

Cukierkowy bukiecik dla wyjątkowej osoby i wspaniałej wokalistki:)

Asia Markowska...zapamiętajcie jej imię bo kiedyś będzie znana :) Mieszkałyśmy na jednym piętrze. Poznałyśmy się w strasznych okolicznościach, przez całkowite nieporozumienie, ale całe szczęście dla mnie szybko wyjaśnione :)

Asia jest wspaniałą, ciepłą, kochaną istotą kochającą zwierzęta. dzięki niej nie cierpiałam tak bardzo bez mojej Grety, bo mogłam wyprowadzać jej uroczą psinkę Badu :)

Poza anielskim charakterem posiada też niebywały talent. Jest wspaniałą wokalistką. Taką, że można jej słuchać i słuchać, i mam nadzieję, że w końcu nadejdzie czas w którym kupię jej płytę :) oby jak najszybciej :)

No ale do rzeczy, odkąd zapisałam się na moją wymarzoną florystykę marnuję czas na przeglądanie różnych stron florystycznych, forum, zdjęć, artykułów itp. Nie nie jeszcze nie kupuję :D ale pomyślałam ze z tego co mam, plus cukierki można by zrobić coś fajnego :) no i tak poszperałam w domu, wynalazłam mikrofon, jajko styropianowe, druty florystyczne (do kwiatków z bibuły),organzę, kupiłam cukierki połączyłam to i wyszło takie sobie coś :)


no i tak sobie powstało :) do tego w prezencie naszyjnik, który zostanie założony jak już Asia  będzie występować na dużej scenie :D
Teraz siedzę sobie z filcem, tnę, kleję przeszywam robię kolczyki i broszki :) zdjęcia torebek filcowych dalej nie zrobione...zrobię obiecuję :D

Dziękuję Wam za doradzenie mi odnośnie wyprowadzki na nowy blog. Nie przeprowadzam się. Przekonałam się, że nie warto...tym bardziej, że mam zamiar zostać florystką, więc kwiatowo jak najbardziej będzie się nadawało :)
Buziaczki na miły poniedziałek :)