Obserwatorzy

sobota, 5 lutego 2011

Mówię Wam papa na tydzień :)

Co prawda tym co chciałam zdjęcia nie zroblilam...ale mam inne :) prezentowe dla Jagody z którą spotkam się już jutro :) post na szybko :) taki pożegnalny na tydzien :) wracam w poniedziałek :) ależ fajnie :)


No a tutaj te drobiazgi.

I pozdrowienia od rudego kreta szufladkowego:)
to dzis jest ten dzien :)

Zacznę od....dziekuję :) 
Dziękuję Wam za tyle miłych słów. Za odwiedziny, za pomoc, dzieki Wam wiem, że warto prowadzić bloga :) Mam za sobą ciężki okres sesyjny. To była najgorsza z 7 sesji jakie juz przeżyłam :) na ostatnie wyniki ciagle czekam. 
Jestem na siebie bardzo zła, bo zrobiłam świeczki ktore chciałam Wam pokazać, bo tak mi sie podobaly.. ale tak się z nich cieszyłam że juz poszły dalej :) i zapomniałam im zrobić zdjęcie, następnym razem postaram się byc mniej roztrzepana :)
Chciałam wyciąć wszystkie zgloszenia i losować, ale dziewczyny musicie mi wybaczyć, nie mam czasu. Jutro wylatuję do siostry, i czeka mnie sporo pakowania...wstepnego :P a potem modyfikacja wszystkeigo do 20kg :P
A więc poprosiłam Pana randoma o pomoc :) Kilka razy był dla mnie łaskawy, a napewno jest bezstronny i bezinteresowny :P w sumie to nie bardzo wie co losuje i dlaczego, ale grunt, że to robi :)
W moim candy udział wzięło 50 osób. Jeden komentarz został przeze mnie usunięty żeby zostać wpisanym jeszcze raz z uzupenieniem (pozdrawiam Ule :P)


1.Invernita
3.Bulma 
4.Alicja pisze
9.pinki_ak pisze
10.pola pisze...
13.nami 
14.aga.szafranek@o2.pl
15.Ola 
17.Maja 
18.MozAnna 
20.aldi 
21.Ada 
22.ania.n
24.alena_ 
 25.Malwina 
30.madmad 
33.MAGI A. 
34.Ela 
36.co_nowego_w_raju@wp.pl
37.BeJoteM 
 39.Dagmara 
40.as281 
 43.Kokoszanel
 45.Katarzyna 
46.chantel 
50.JOASIA 

Dziewczyny jeszcze raz Wam dziekuję i zapraszam do siebie ponownie :) 
dam dam dam dam dam dam dam...
Pod numerem 12 kryje sie Jola_zola. Los jest przewrotny :) kiedyś wygrałam candy u Joli. Teraz Jolu dostaniesz prezent od Wiedźmy :) Gratuluję :) Wyslij mi proszę Twój adres :)

A ja może zacznę się pakować :) postaram sie jeszcze wieczorem skrobnac kilka słówek :)