Obserwatorzy

piątek, 27 marca 2015

WiśnioweLove u Wiedźmy :)

Kochani kolejne wyzwanie sklepu Royal Stone. Nowy kalendarz się tworzy, a raczej będą tworzyć prace stworzone na konkurs. W tym miesiącu do wybrania były dwa tematy. Udało mi się stworzyć prace na oba :) ale dzisiaj pokazuję Wam tylko jedną :) zgodnie z tym co ukazało się już w galerii Royal Stone :) Oczywiście zapraszam Was do zobaczenia wszystkich prac. Najfajniejsze jest to, że zdjęcie jest jedno a inspiracji ponad 70 :) i każda inna, wyjątkowa i piękna :) nie zazdroszczę osobom które będą wybierać. 
 Pomysł na kolię pojawił się właściwie od razu kiedy zobaczyłam inspirację. Od jakiegoś już czasu chciałam zrobić kolię która jest blisko szyi. Ale nie umiałam się za nią zabrać, bo nie wiedziałam jakie kolory, jakie kamienie...a tu nagle inspiracja i bum :) powstało :)
Moją pracę możecie polubić lub skomentować tutaj :) będzie mi bardzo miło :) pod tym linkiem znajduje się w sumie cały album :) użyjcie tylko strzałek. A tutaj zdjęcia...dużo dużo zdjęć :D mojej kolii. Myslałam że takie kolory się mnie nie trzymają...a jednak podoba mi się i pewnie ze mną zostanie...bo kto inny ma szyję jak żyrafa? :DTo niesamowite jak na zdjęciu odrobinę tylko obrobionym można inaczej wyglądać :D magia photo scape :D mam nadzieję że kolia Wam się podoba :) na żywo wygląda całkiem fajnie :)