Obserwatorzy

czwartek, 29 grudnia 2011

Nadrabiania czas...kilka prezentów i usmiechów :)

Powrót do blogowego świata czas zacząć :) 
Zacznę od pochwalenia się prezentami, które sprawiły mi niewymowną radość :) jestem zaskoczona, zdziwiona i zauroczona podarkami jakie dostałam. Nie spodziewałam się tylu niespodzianek :)
Ale po kolei :) Pierwszą niespodziewankę dostałam od Poli. Pole poznałam już dawno dawno temu na portalu szafa.pl, miałam wtedy nieco inny nick niż ten tutaj, co kochana Pola zapamiętala :) I własnie ona wykonała dla mnie piękne prezenciki, ktore widzicie na zdjęciu :) Dostałam od niej także ogromną paczkę rożnego typu serwetek, których nie ma na zdjęciu, ponieważ szybko dołaczyły do mojego serwetkowego raju:) i juz nie umiałam wyłowić akurat tych od Poli :)

 Eluniu kochana! Bardzo, bardzo Ci dziękuje :* jesteś niesamowita :)

Kolejne prezenty dostałam już od moich "stacjonarnych", Cieszyńskich przyjaciół :) niestety nie mam zdjęcia kalendarza bo został w Cieszynie :) ale dostałam cudowny Koci kalendarz od Anielicy Pat i Anielicy Ali :)
Od nich także dostałam kota na łancuszku i zielone jabłko na ubranko :) nie wiem czy mowiłam, ale ja naprawdę kocham broszki :)A ostatnia rzecz, to książka,którą podarował mi Marek. Dostałam od niego książkę, którą każda kociara mieć powinna :) oj powinna bardzo powinna :) co prawda jest to druga część, a pierwszej nie posiadam, ale to kwestia czasu.


Nie da się ukryć, ze jestem kociarą...kocham koty, kocham wizerunek kota. Uwielbiam sposób w jaki się poruszają, jak miałczą, warczą, mruczą i pokazują indywidualny charakter. Uwielbiam to, ze są, to że wiele rozumieją. To, że kiedy jest mi źle poprawiają mi humor. Nienawidze, kiedy ktoś je krzywdzi i nie rozumiem jak można ich nie kochać. 

Kochani dziękuję Wam za pamiętanie o tym co kocham :) dziękuję, ze pamiętacie, że jestem :)
dziękuję za wszystkie życzenia, za wszystkie maile, za wszystko dziękuję :*
Gęba mi się smieje :)

Opóźnione losowanie :)

Kochani, przepraszam za zwłokę. Losowanie ze sporym opóźnieniem spowodowane zwykłym brakiem czasu. I nieprzewidzianym wyjazdem. Dlatego teraz na szybko poprosiłam pana Randoma o pomoc :)
Na candy zgłosiły się 43 osoby :) random wskazał post nr 9, czyli skimme :) kochana poprosze o adres do wysyłki :)
Jeśli chodzi o obserwatorów to jest was 146...niesamowicie dużo :) bardzo mnie to raduje :) random wskazał osobę nr 117 czyli wg moich obliczeń Olenta , która teraz zaprasza na "małe" candy :)
A tutaj dowód w sprawie :)
Proszę o adresy do wysyłki :D