Obserwatorzy

piątek, 2 stycznia 2015

W ciepłych barwach, czyli jesienne kolczyki sutasz :)

W moim sercu i umyśle ciągle jesień. Nie dopuszczam do siebie zimy i dlatego kolory którymi ostatnio operuję to zazwyczaj odcienie żółtego, czerwonego, zielonego i brązowego. Sama nie wiem dlaczego tak lubię jesień. Może dlatego że jest jak ja. Czasem słoneczna czasem deszczowa. Może dlatego, że mimo iż zwiastuje nadchodzący chłód ma ciepłe, miłe, przytulne kolory? Może dlatego ze zawsze lubiłam patrzeć na jarzębinę, której owoce były czerowone a liście przybierały różne kolory. A może dlatego że w takich naturalnych jesiennych kolorach czuję się najlepiej. Lubię grube swetry i szaliki, a w domu wieczorem pić gorącą herbatę z cytryną i miodem i do tego czytać ksiażkę, bawić się sutaszem, albo po prostu oglądać film pod kocem  :)
Nie wiem dlaczego tak lubię tą jesień, może też dlatego że kochałam swoje studia a jesień zwiastowała początek semestru? 
Wiem, że kocham jesień od długiego już czasu :) Pamiętam jak kiedyś wybrałyśmy się z przyjaciółką na spacer po pięknym Cieszynie. Zabrałyśmy aparat i napstrykałyśmy miliony zdjęć :) różnego typu :) niestety większość tych zdjęć została na starym komputerze. Ale kilka się zachowało :) dlatego Wam je pokażę bo po 1. robię się  sentymentalna a po 2 to pokaże, że po prostu jesień do mnie pasuje i w duszy mi gra :)

No ale odchodząc od duszy na chwilę...dzisiaj mam dla Was jesienne kolczyki :) miały zostać ze mną, ale tradycyjnie nie zostały :D przestanę sobie obiecywać że coś ze mną zostanie bo zazwyczaj wtedy sobie idzie w siną dal :D
Zdjęcia na różnych tłach z różnymi ustawieniami, ostatnio próbuję eksperymentować :)
Zdjęcia Patrycja Bulska, miejsce Cieszyn :)


A tutaj zdjęcie wyretuszowane do granic jesiennych możliwości...ah jakie to jest stare :D Retusz mój przyjaciel i spec od grafiki Marek Wierzba ;) gdybyście potrzebowali grafika, to polecam. 
Nawet z takiej maszkary potrafi zrobić ognistą kobietę :D