Obserwatorzy

wtorek, 12 lipca 2011

Człowiek, którego kochaja koty, nie może być człowiekiem bezwartościowym-szkatułka decoupage :)

Moja ulubiona. Sprzedana bardzo sympatycznym ludziom. Którzy uśmiechali się, dyskutowali i ucieszylam się, ze szkatułka, która tak bardzo mi się podobała została sprzedana miłym ludziom, a następnie z tego co wiem zostanie przekazana babci :)

dzisiaj miałam bardzo miły dzień :) spontanicznie wyszedł mi kolejny kurs bibułkarski na ktorym bardzo dużo się nagadałam :) ten dzień naładował mnie energią i pozytywnym myśleniem :)

  • Mimo tego, ze dzień przebiega bardzo miło, ranek do takich nie należał. Chcę poruszyć pewną niesympatyczną sprawę jaka dzisiaj miała miejsce..Od pewnego czasu pewna kobieta, bloggerka, obraża mnie i moje znajome. Używa naszych zdjęć, wizerunków, przezywa nas, śledzi na naszej klasie, niestety dzisiaj posunęła się za daleko, bo naruszyła nie tylko nasze własności obrażając nas i poniżając, ale także zdjęcie mojej znajomej, która nie miała o niczym pojęcia. Choć obiecywałam sobie, ze nie będę poruszac tej sprawy u siebie na blogu, choć mówiłam, że nie dam harpii pozywki do sensacji. Jednak, kiedy zobaczyłam na blogu tej Pani zdjęcie Panoramy LeSage, postanowiłam że koniec milczenia. Nie można bezkarnie obrażać kogoś, wklejac zdjeć, przerobione, czy nie, poobcinane, z napisami. Nie ważne jakie. Nie można kogoś szykanować, przezywać, wyśmiewać. Bo cierpliwość kiedyś się kończy. Chciałam to zbagatelizować, olać i pokazać, ze Pani Agnieszka jest dla mnie nikim. Ale nikt nie będzie ranił moich bliskich. I nikt nie będzie kpił i obrażał moich znajomych. Pani Agnieszko, to moja pierwsza i ostatnia wiadomośc do Pani na moim blogu. Mam dość tego, ze ciągle mnie Pani obserwuje na naszej klasie, dość śledzenia, dośc poniżania. Jeśli ma Pani jakiś problem z sobą (a zapewne Pani ma) to polecam dobrego psychologa, bądź psychiatre. Bo grożenie komuś zakladaniem kolejnych stron do których nie będzie dostępu, obrażanie 5 letniej dziewczynki i używanie jej zdjęć, określanie kogoś półkurwiem..nikt Pani Agnieszko nie dał Pani prawa obrażania innych, i nie będziemy tego tolerować. Jak to Pani napisała..ze nie muszę do pani zaglądać? że nikt mi nie każde. Obraża Pani ludzi zapominając o tym, że sa w Polsce prawa . Trzeba być odpowiedzialnym. Pani obrażając 5 letnią dziewczynkę i jej matkę nie jest odpowiedzialna. Jest Pani zła i mam nadzieję, że w końcu ktoś to Pani pokaże, i że zapłaci Pani za całe zło, które Pani wyrządza. Nikt nie jest doskonały, ale proponuję najpierw spojrzeć na siebie, a później opiniować ludzi o których nie ma Pani pojęcia. A jeśli nie podoba się Pani nasza twórczość to trudno, nie każdemu musi się podobac. Jednak Pani pogląd że sztuka to tylko malowanie, a nie przygotowywanie czegoś z gotowych motywów uważam za błędny i obraźliwy. Kompozycje, różnego typu wzory, dobieranie kolorów, wykanczanie, cieniowanie, to wszystko jest efekt wyobraźni...ale po co tłumaczę to osobie, która wyobraźni nie ma?
Przepraszam kochane za taki wywód, ale mam dosyć chamstwa, obrażania i wykorzystywania zdjęć znajomych, a także mojego wizerunku w imię nienawiści. Koniec z tym.