Obserwatorzy

piątek, 16 stycznia 2015

Wyzwanie Royal Stone- "Śnieżynka" odsłona 2 :D

Kolczyki :)
Kiedy zrobiłam spinkę stwierdziłam, że praca nadaje się na wyzwanie i wyślę ją :) jednak później dostałam moje zamówienie z RS no i się zaczęło:D jak mogłabym nie wykorzystac tak wspaniałych Lapisów Lazuli? Toż to się nie godzi. Więc postanowiłam jeszcze zrobić drugą pracę jako że regulamin konkursu dopuszczał zrobienie kilku.
Nie będę się rozpisywac tak jak przy poprzednim poście :) kolczyki mimo że są odrobinę ciężkie bardzo mi się podobają. Dopiero zaczynam zabawę z ażurami i w sumie jak narazie te ażury są mało ażurowe, ale jestem zadowolona z tego co wychodzi :)
Jak pisałam w poprzednim poście wyzwania Royal Stone to galerie, które chce się oglądać i marzyć o posiadaniu takich skarbów, dlatego zachęcam Was do zobaczenia wszystkich :)
Ja znalazłam już swoich faworytów :) zdjęcia znajdziecie tutaj.
Moje kolczyki natomiast możecie polubić tutaj (moga się wam zgubić w gąszczu tych wspaniałych prac :))

No a teraz proszę Państwa znowu milion zdjeć. Oczywiście z moim udziałem żeby Wam nie było nudno, żeby przyjaciele przypomnieli sobie jak wyglądam i żeby było widać jak kolczyki wyglądają na uszach  :)

Pani Zima-śnieżynka Justynka :D


Wyzwanie Royal Stone - spinka z piórkami "Śnieżynka" :)

Jeśli jesteście rękodzielnikami to na pewno macie czasem moment, że próbujecie zacząć jakąś pracę i nie bardzo wiecie jak się za to zabrać..Największy problem mam zawsze z wyborem kolorów, i kształtów kamieni :) dlatego lubię brać udział w wyzwaniach, bo mimo, że wiem, że nie mam zbyt wielkich szans na wygraną, to przynajmniej nie marnuję miliona godzin na wybieranie głównego koloru pracy :D

Jakiś czas temu postanowiłam, że jeśli nadarzy się okazja będe brała udział w wyzwaniach żeby doskonalić swój warsztat i nie ukrywam znaleźć się w gronie zacnych rękodzielniczych postaci :D (próżność się ze mnie wylewaaaa)

Kiedy Royal Stone ogłosił wyzwanie w pierwszej kolejności pomyślałam "nie dam rady" ale później stwierdziłam że połączenie bieli i granatu to bardzo ładne połączenie i zdecydowałam się jednak wziąć udział w wyzwnaiu...a przynajmniej spróbować coś uszyć :)

Też po to aby przełamać trochę fakt, że szyję tylko jesienne projekty :D otóż proszę Państwa szyję również zimowe :)

Konkursy Royal Stone to nie tylko konkursy, To galerie wspaniałych prac, różnorodnych artystów i rękodzielników, którzy stworzyli swoje dzieła w oparcie o jedno zdjęcie.
 I właśnie to jest specyfika konkursów Royala. Dają nam jedno zdjęcie i patrzą co z nim zrobimy :) Tym razem autorką zdjęcia jest Viola Lelegems która zgodziła się na współpracę i przedstawiła swoją wersję Śnieżynki. Chociaż przyznaję, ze dla mnie Śnieżynka ta jest raczej silną, indywidualną, konkretną, charakterystyczną, majestatyczną królową niż drobną Śnieżynką :)
 Po zobaczeniu zdjęcia pierwszy raz przyszedł mi do głowy tylko jeden komentarz...zaiście Polski :D chociaż niektórzy wolą myśleć, że jego zacne pochodzenie pochodzi z łaciny :D w moim wypadku to jakże charakterystyczne dla Polaków słowo było wyrazem zachwytu. Zarówno nad zdjęciem, pomysłem, kadrem jak i urodą modelki. Przeleciało mi przez głowę pełno pomysłów, od wielkich projektów naszyjnikowych, po malutkie kolczyki wkrętki. W końcu po kilku próbach powstały dwie prace :) dzisiaj pokazuję Wam jedną, tę która powstała jako pierwsza. Do zrobienia drugiej skusiła mnie przesyłka od RS, ale o tym w następnym poście :) 

Po tym przydługawym wstępie chciałam pokazać moją śnieżynkę :) i od razu mówię, że zdjęć będzie od cholery wiec się przygotujcie :D

Śnieżynka ze mnie żadna. Każdy wie, ze jestem Panią Jesienią :D ewentualnie bywam Panią Wiosną, ale chciałam Wam pokazać, ze spinkę można nosić na kilka sposóbów. Co więcej jest też broszką :) ale tego nie sfotografowałam, wyleciało mi z głowy :) 

Tutaj macie zdjecia do całej galerii...Prawie 160 wspaniałych prac :) polecam Wam zajrzeć, bo może się w czymś zakochacie :)

A tutaj moja skromna spinka, jakbyście jej nie umieli znaleźć w gąszczu tych cudnych prac :)


No to proszę Państwa tyle chwalipięctwa :) fajnie było pobawić się w modelkę, chociaż modelka ze mnie kiepska :D Buziaki :*