Obserwatorzy

sobota, 31 grudnia 2011

Cudowna niespodzianka :) Nowy Rok, i WOŚP :)

Spotkała mnie wczoraj cudowna niespodzianka :) zadzwoniła do mnie Ula, znana Wam jako Trilli, że znajduje się blisko mojej miejscowości i że może wpaść na kawę. Prawie dostałam zawału, bo byłam po pobieraniu krwi, z mokrą głową i nieposprzatanym domem...ale przeciez :D To moja Ula :) powiedziałam, gdzie ma przyjechac i cierpliwie czekałam :) Rex był trochę niesforny :) ale sama wizyta mojej kochanej Uli wprawiła mnie w dobry nastrój na cały dzien :) niestety były to krotkie odwiedziny, bo ja jechałam już do Cieszyna, a Ulcia w dalszą trasę w celach zakupienia lalki :D ale przynajmniej troszkę pogadałyśmy, wyprzytulalysmy się i umówiłyśmy na szbkie znowu :D Uleńko dziękuję bardzo za odwiedziny :* do szybkiego zobaczenia :)

A teraz życzenia :)

Kochani życzę Wam aby ten Nowy Rok przyniósł to o czym marzyliście, czego pragneliście a Stary Rok tego nie dał...żeby Nowy Rok zabrał troski, które przytaszczył ten Stary. Żebyście mieli wiele powodów do uśmiechu. Ci, którzy kochają- żeby miłość Was nie zawiodła. A Ci którzy o miłości marzą, zeby się zjawila i dała Wam szczęście. Żebyście byli zdrowi, szczęśliwi i zadowoleni z tego kim jesteście. Żebyście się rozwijali twórczo i na temat :D i ogólnie po prostu wszystkiego najlepszego :*

Druga sprawa- zbliża się WOŚP. Co rok na różne sposoby pomagam tej jakże zacnej i dobrej akcji. Tym razem Marysia mnie wyprzedziła :) dlatego przekazuję to tutaj. Marysia zachęca do licytacji swoich pieknych torebeczek. Cały dochód zostanie przekazany na WOŚP. Zajrzyjcie, i jeśli możecie podajcie dalej. Marysi będzie bardzo miło. Mnie też :)

I na koniec :) magiczne zawieszki. Wykonane dla rodziców. Mój dom jest dosyc specyficzny :) dlatego na święta moi rodzice w tym roku skromnie otrzymali po talizmanie, który ma ich bronić przed tym co może przynieść świat. Mama dostała Oko Horusa, tata znak runiczny. Wyglądali na całkiem zadowolonych :) dodatkowo mama dostała korale, na ktore trochę już czekala (sorki mamo :)) a tata kolejnego Budde do kolekcji :) mówiłam już że mam nietuzinkową rodzinę? :)


I pozdrowienia od zwierzaków :)

7 komentarzy:

 1. Ojej, ale masz fajny zwierzyniec. :D
  Szczęśliwego Nowego Roku :)
  Kadzia (siostra się zalogowała na google i nie mogę jej wylogować. :D)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubie takich niezapowiedzianych gosci zwlaszcza jak sa to serdeczni przyajciele :)
  wszystkiego dobrego w Nowym Roku aby wszystkie Twoje plany i marzenia sie zrealizowaly samych slonecznych i radodosnych dni

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiedźmo kochana! życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Samych dobrych chwil, spełnienia marzeń i wielu wielu pomysłów na nowe wytworki :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej, ależ jesteś szczęściarą, zazdroszczę Wam nawet takiego króciutkiego spotkania:)
  Marzę o tym, żeby którejś z Was (czyli Tobie, Oli, Uli, Poli) kiedyś również było do mnie po drodze:):):)
  A prezenty stworzyłaś cudowne, i zwierzaki słodziutkie są:):):)
  Szczęśliwego, lepszego od właśnie mijającego Nowego Roku Ci życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Siostro Wiedźmo ;-) Tobie również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności .
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. super się miałyście, aż Wam zazdroszczę :)
  Tobie wielu inspiracji oraz czasu i sił na realizowanie wszystkich swoich zamiarów :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dziękuję za udział w moim włoskim candy :) Życzę powodzenia, losowanie dzisiaj :) Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który pokazuje mi, że warto :)