Obserwatorzy

środa, 27 lipca 2011

Ogromny prezent od Joli Zoli:)

Ostatnio powiedziałam Joli że chciałabym zacząć robic kartki...podałam jej nawet powód, ktorego teraz nie podam, bo ten powód czasem czyta mojego bloga :D Jako że nie mam żadnych dziurkaczy, ani nic ogólnie do robienia kartek...szczególnie pojęcia nie miałam jak się zabrać do tego. Jola roztoczyła nade mną skrzydła :D podała mi milion różnych tutoriali, kursików, powiedziała jak można sobie poradzić i zrobić coś z niczego...dosłownie ;D a dzisiaj dostałam od Joli przesyłeczke...w ktorej miały być pocięte kwiatuszki,kilka papierowych ptaszków i odbicie motylkowych stępelków...kiedy zobaczyłam rozmiar owej przesyłeczki to już wiedziałam że cos jest nie tak... i ze Jola kilku kwiatków nie wpychała by do pudła :D kiedy otworzyłam przesyłkę i wysypałam zawartość nie mogłam uwierzyć...Jola wysłała mi pół sklepu z artykułami do scrapbookingu :D wysłała mi caaaały zestaw poczatkującego :D papiery, koronki, kwiatki, listeczki, ptaszki, koraliczki, kamyczki, zawieszki, kalkę z motylkami...Jolu..ja nie wiem jak Ci dziękować za to wszystko...jestem w szoku i uszczęsliwiona jak cholera :D
wiem że zdjęcia dupiate, ale zrobiłam je od razu po wysypaniu tych skarbów z pudelka :) z resztą tego nie da się ogarnąć :)
14 komentarzy:

 1. Piękny prezencik, to takie miłe jak się dostaje takie prawdziwe niespodzianki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I ro jest fajne w dawaniu - wieelki uśmiech obdarowanej osoby :) Założę się, że Jola pakując to wszystko miała już banana na buzi, a jak przeczyta to co napiasałaś, to uśmiechnie się jeszcze szerzej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jola ma po prostu taki charakter. Nigdy nie odmawia pomocy i zawsze odpowie na prośbę. Spodziewałam się przesyłki...ale napewno nie takiej! Ta powaliła mnie na kolana :) No ale to jest cała Jola :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No to się cieszę, że przesyłka jest już u Ciebie i ucieszyła Twoje oczy i duszę:):):)
  A czy stempelki na kalce mocno się porozmazywały?

  OdpowiedzUsuń
 5. Justynko,tyle się znamy a jeszcze potrafimy się zaskoczyć wzajemnie...fajnie,prawda? Ale zgarnęłaś przydasi....nie ma co :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie Jolu ;) nawet ładnie wyglądają :) tylko ja nie wiem jak ich używać :D?

  OdpowiedzUsuń
 7. a widzisz...
  one dadzą przestrzenności innym motylkom z tego samego stempelka...weźmiesz motylka z kartki wytniesz go, to samo zrobisz z motylkiem z kalki, na motylka kartkowego nałożysz motylka kalkowego, przymocujesz je do siebie i już będziesz miała fajnego przestrzennego motylka do wykorzystania na karteczce...

  OdpowiedzUsuń
 8. mocować te motylki musisz tylko na ich odwłoku (nie wiem, czy tak to się nazywa)...
  u zielonookiej widziałam chyba takiego motylka...

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękny prezencik Ci Jola sprawiła. A ja z niecierpliwością czekam na dzieła wykonane z tych prezentów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. http://zielonookabeti.blogspot.com/2011/05/jak-one-scrapuja-skrzyda.html

  tutaj jest ten motylek:)
  zielonooka pokazała świetny kurs:):):)

  OdpowiedzUsuń
 12. no to czekamy na efekty zabawy :D

  OdpowiedzUsuń
 13. zazdroszczę! i czekam na pierwszy Twój scrapowy Twór :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który pokazuje mi, że warto :)