Obserwatorzy

czwartek, 17 czerwca 2010

Mała wystawa, plus drzewko różaneWystawa..a raczej z racji swej małości wystawka była w tamtym roku, ale chwilowo nie mam teraźniejszych zdjęć, więc przez pewien czas będę dodawać prace, które do tej pory zrobiłam, które ktoś ode mnie dostał, lub kupił :) gdybyście mieli jakieś pytania pt. "jak to się robi" :) to zapraszam, chętnie odpowiem :) Oczywiście, wiem, że jakość zdjęć i sposób w jaki zostały zrobiopne pozostawia wiele do życzenia...aczkolwiek pierwsze zdjęcie było robione zupełnie mechanicznie, dla wspomnień. Natomiast drugie żeby pokazać drzewko koleżance, która nie moga do mnie przyjechać :)

Swoją drogą dzisiaj przez 5 godzin nie miałam internetu, więc zabrałam się za robienie kolczyków, które czekają na obfotografowanie :)

7 komentarzy:

 1. nie wiem o co chodzi :) przed chwilką ramka była na swoim miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. i Ty to robisz swoimi łapkami?zdolnaś Ty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. swoimi swoimi :) czasem są tak pocachane od drutu, że ludzie się przerażają :) o pasnokciach wolę nie wspominać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. no właśnie... jestem pod ogromnym wrażeniem zdolności naszej Wiedźmy... (ech, jakoś ten Twój nowy Nick Biedroneczko nie chce mi swobodnie przechodzić przez palce a co mówić przez myśli...)

  OdpowiedzUsuń
 5. P.S.
  Widzę że z tym niegrzecznym napisem już sobie poradziłaś:):):)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mogę być biedroneczką Jolu :) dla Was zawsze będę, ale potrzebowałam jakiejś zmiany :) a wiedźma dobrze mi się kojarzy ;) mimo złych konotacji do tego wyrazu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. boskie jest to drzewko! zdolna z Ciebie bestyja :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz, który pokazuje mi, że warto :)